Informace o nás

Václav Kubeček narozený roku 1979 v Praze, kde se vyučil strojním zámečníkem. Pracoval jako zámečník v několika firmách, živil se i jako řidič z povolání a montážemi kopírovacích strojů.

Vždy miloval přírodu a život mimo hlavní město. Jeho děda měl tažné koně, ale bohužel neměl možnost se koňmi více seznámit. Ke koním se dostal až se svojí dnes již manželkou, která v době jejich seznámení měla několik koní. Proto láska ke koním na sebe nedala dlouho čekat. Postupem času se začal zajímat o ježdění, trénování, ošetřování a v neposlední řadě ho zaujala podkovářská práce.

Nejen láska ke zvířatům a koním, ale i práce se železem Vaškovi nebyla cizí. Výheň a kout železo dokud je žhavé bylo jeho profesí.

Po několika měsících na doporučení Milana Rázka CE-F se přihlásil do podkovářské školy vedenou Ing. Jindřichem Vinčálkem CE-F.

Praxi získal s podkovářem Milanem Rázkem CE - F, který se specializuje na vytrvalostní koně. Ing. Jindřich Vinčálek CE - F specialista podkovář ho naučil kovat sportovní koně.  

Od roku  2016-2017 vykonavám podkovářské služby pro národní hřebčín kladruby nad labem , ve středisku Slatinany. Kde se chovají Starokladrubští vraníci.Dále také od roku 2016  se starám o podkování koní Policie čr. státní jízdní policie. Kde mám v péči cca.18 koní.

 Václav Kubeček  CE-FVám rád nabízí své služby.

 

- účastník několika seminářů

- absolvent podkovářské školy obor pomocník podkováře

- absolvent podkovářské školy obor europodkovář

 

Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.